Nabídka únikovek

Venkovní únikové hry se odehrávají v ulicích vybraných měst. Každý úkol jednotlivé hry je tematicky zvolen pro lokalitu, kde se nachází. Každá hra je tedy unikátní a pro hráče přínosná, protože je nejen zábavná, ale i naučná. Hráči po ukončení hry budou obohaceni nejen zajímavostmi navštívených míst, ale nakouknou i pod pokličku historie, přírodních a společenských věd a dalších oborů.

Olomoucká úniková hra

Olomouc

okolo 2 hodin

Olomouc

Město propleteno úžasnou historii, ale i legendami. To je Olomouc. Prozkoumejte krásy tohoto studentského města pomocí poutavých hlavolamů, hádanek a otázek.

350

Brno

okolo 2 hodin

Brno

Poznejte známá brněnská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Brně.

450

Ostravská úniková hra

Ostrava

okolo 2 hodin

Ostrava

Ostravská únikovka Vás poutavými otázkami a hlavolamy provedeme srdcem Ostravy. Dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o městě, ale i o kraji, historii, legendách a slavných osobnostech.

350

Opavská úniková hra

Opava

okolo 2 hodin

Opava

Opava, kdysi nejvýznamnější město kraje, má stále co nabídnout. Objevte pomocí poutavých hlavolamů, hádanek a otázek nejen krásy tohoto stále velmi důležitého města.

350

Praha

okolo 2 hodin

Praha

Poznejte známá pražská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Praze.

450

Hlučínská úniková hra

Hlučín

okolo 2 hodin

Hlučín

Prozkoumejte toto historicky rozmanité město poutavou hrou, jež Vám odhalí mnoho zajímavostí s Hlučínem spojených.

350

Znojmo

okolo 2 hodin

Znojmo

Poznejte poutavou venkovní únikovkou Znojmo. Hra vás provede po nejzajímavějších místech tohoto krásného vinařského města, u kterých na vás budou čekat jedinečné úkoly.

350

Kroměříž

okolo 2 hodin

Kroměříž

Kroměříž byla kdysi centrem Rakouského císařství a není divu, když si uvědomíte kolik nádherných míst město nabízí. Vydejte se s venkovní únikovkou poznat příběh Kroměříže!

350

Mikulov

okolo 2 hodin

Mikulov

Prozkoumejte toto oblíbené město milovníků vína. Díky venkovní únikovce zjistíte mnoho zajímavého nejen o Mikulově.

350

Brno

okolo hodiny

Špilberk

Zdolejte pevnost a nejrůznější hlavolamy špilaské únikovky, která Vás dovede až na vrchol Špilberku, který byl jednu dobu dokonce hlavním sídlem vládce Svaté říše římské. Nazujte pohodlnou obuv a vydejte se objevit nejrůznější zajímavosti o tomto ikonickém místě.

250

100

Hradec Králové

okolo 2 hodin

Hradec Králové

Únikovka vás provede po nejzajímavějších místech Hradce Králové, na kterých vás čekají unikátní úkoly.

350

Zlín

Okolo 2 hodin

Zlín

Zlín není jen jedinečná baťovská architektura. Vydejte se poznat nejvýznamnější místa s venkovní únikovkou.

350

Třebíč

okolo 2 hodin

Třebíč

Toto druhé největší město Vysočiny nabízí díky své bohaté historii hned několik unikátních míst. Vydejte se s námi prozkoumat město poutavými úkoly.

350

Pardubice

okolo 2 hodin

Pardubice

Pardubice nabízí hned několik zajímavých míst. Vydejte se je poznat s venkovní únikovkou!

350

Plzeň

okolo 2 hodin

Plzeň

Poznejte známá plzeňská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Plzni.

350

20 minut

Pomoc Ukrajině

Dozvěď se něco o Ukrajině a současně tím pomoz Ukrajincům. Výtěžek poputuje v plné výši obětem války. Hru si můžete zahrát kdykoliv a odkudkoliv.

68

Najdete nás i na sociálních sítích

Zábavné únikové hry v ulicích Vašeho města

O společnosti

Základní informace

Nabídka únikovek

Uplatnit poukaz

Žebříčky

Created with React by

Dominik Namyslo

Copyright © 2021 (v1.6.0)

cityhry.cz

Illustrations by

Freepik Storyset