Nabídka únikovek

Venkovní únikové hry se odehrávají v ulicích vybraných měst. Každý úkol jednotlivé hry je tematicky zvolen pro lokalitu, kde se nachází. Každá hra je tedy unikátní a pro hráče přínosná, protože je nejen zábavná, ale i naučná. Hráči po ukončení hry budou obohaceni nejen zajímavostmi navštívených míst, ale nakouknou i pod pokličku historie, přírodních a společenských věd a dalších oborů.

Olomoucká úniková hra

Olomouc

okolo 2 hodin

Olomouc

Poznejte Olomouc z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Olomouci.

350

Praha

okolo 2 hodin

Praha

Poznejte známá pražská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Praze.

450

Hradec Králové

okolo 2 hodin

Hradec Králové

Poznejte Hradec Králové z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Hradci Králové.

350

Ostravská úniková hra

Ostrava

okolo 2 hodin

Ostrava

Poznejte Ostravu z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Ostravě.

350

Plzeň

okolo 2 hodin

Plzeň

Poznejte Plzeň z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o Plzni.

350

Opavská úniková hra

Opava

okolo 2 hodin

Opava

Poznejte Opavu z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Opavě.

350

Brno

okolo 2 hodin

Brno

Poznejte Brno z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Brně.

450

Pardubice

okolo 2 hodin

Pardubice

Poznejte Pardubice z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Pardubicích.

350

Zlín

okolo 2 hodin

Zlín

Poznejte Zlín z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o Zlínu.

350

Znojmo

okolo 2 hodin

Znojmo

Poznejte Znojmo z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o Znojmě.

350

Mikulov

okolo 2 hodin

Mikulov

Poznejte Mikulov z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Mikulově.

350

Kroměříž

okolo 2 hodin

Kroměříž

Poznejte Kroměříž z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Kroměříži.

350

Hlučínská úniková hra

Hlučín

okolo 2 hodin

Hlučín

Poznejte Hlučín z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Hlučíně.

350

Třebíč

okolo 2 hodin

Třebíč

Poznejte Třebíč z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o Třebíči.

350

Karviná

okolo 2 hodin

Karviná

Poznejte Karvinou z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Karviné.

350

20 minut

Pomoc Ukrajině

Dozvěď se něco o Ukrajině a současně tím pomoz Ukrajincům. Výtěžek poputuje v plné výši obětem války. Hru si můžete zahrát kdykoliv a odkudkoliv.

68

Brno

okolo hodiny

Špilberk

Zdolejte pevnost a nejrůznější hlavolamy špilaské únikovky, která Vás dovede až na vrchol Špilberku, který byl jednu dobu dokonce hlavním sídlem vládce Svaté říše římské. Nazujte pohodlnou obuv a vydejte se objevit nejrůznější zajímavosti o tomto ikonickém místě.

250

100

Najdete nás i na sociálních sítích

Zábavné únikové hry v ulicích Vašeho města

O společnosti

Základní informace

Nabídka únikovek

Uplatnit poukaz

Žebříčky

Created with React by

Dominik Namyslo

Copyright © 2021 - 2023

cityhry.cz

(version 1.6.5)

Illustrations by

Freepik Storyset