Nabídka únikovek

Venkovní únikové hry se odehrávají v ulicích vybraných měst. Každý úkol jednotlivé hry je tematicky zvolen pro lokalitu, kde se nachází. Každá hra je tedy unikátní a pro hráče přínosná, protože je nejen zábavná, ale i naučná. Hráči po ukončení hry budou obohaceni nejen zajímavostmi navštívených míst, ale nakouknou i pod pokličku historie, přírodních a společenských věd a dalších oborů.

Plzeň

okolo 2 hodin

Plzeň

Poznejte Plzeň z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o Plzni.

350

Olomoucká úniková hra

Olomouc

okolo 2 hodin

Olomouc

Poznejte Olomouc z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Olomouci.

350

Ostravská úniková hra

Ostrava

okolo 2 hodin

Ostrava

Poznejte Ostravu z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Ostravě.

350

Brno

okolo 2 hodin

Brno

Poznejte Brno z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Brně.

450

Znojmo

okolo 2 hodin

Znojmo

Poznejte Znojmo z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o Znojmě.

350

Hradec Králové

okolo 2 hodin

Hradec Králové

Poznejte Hradec Králové z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Hradci Králové.

350

Karlovy Vary

okolo 2 hodin

Karlovy Vary

Největší české lázeňské město nabízí nespočet nádherných a historických míst, které stojí za to vidět. Vydejte se s naší hrou poznat Karlovy Vary neobvyklým způsobem!

350

Praha

okolo 2 hodin

Praha

Poznejte známá pražská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Praze.

450

Kutná Hora

okolo 2 hodin

Kutná Hora

Kutná Hora je jedno z nejkrásnějších českých měst. Stříbro, které se zde těžilo, se krásně promítlo do vzhledu města. Vydejte se na venkovní únikovku, která Vás provede ulicemi jednoho z nejvýznamnějších měst naší historie.

350

Liberec

okolo 2 hodin

Liberec

Liberec, malebné město pod Ještědem, Vás okouzlí krásnou architekturou a překvapí bohatou historií. Vydejte se poznat toto centrum severních Čech nevšedním způsobem!

350

Opavská úniková hra

Opava

okolo 2 hodin

Opava

Poznejte Opavu z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Opavě.

350

Pardubice

okolo 2 hodin

Pardubice

Poznejte Pardubice z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Pardubicích.

350

Kroměříž

okolo 2 hodin

Kroměříž

Poznejte Kroměříž z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Kroměříži.

350

Mladá Boleslav

okolo 2 hodin

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav není jenom hlavním městem českého automobilismu. Najdeme zde i celou řadu dalších zajímavých míst. Vydejte se proto jedinečným způsobem poznat Mladou Boleslav!

350

Mikulov

okolo 2 hodin

Mikulov

Poznejte Mikulov z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Mikulově.

350

Jablonec nad Nisou

okolo 2 hodin

Jablonec nad Nisou

Jablonec se zapsal do historie svou věhlasnou výrobou skla. To však není zdaleka všechno, co toto průmyslové město nabízí. Vydejte se poznat Jablonec nad Nisou jedinečným způsobem!

350

Jihlava

okolo 2 hodin

Jihlava

Přestože Jihlava nepatří k těm největším městům, najdeme zde nespočet krásných míst, které stojí za to vidět! Poznejte centrum Vysočiny nevšedním způsobem s naší hrou.

350

Český Krumlov

okolo 2 hodin

Český Krumlov (Dočasně omezeno)

POZOR! Lazebnický most se rekonstruuje, a proto je hru možno absolvovat až od května 2024. Český Krumlov je kouzelným historickým městem ležícím na břehu řeky Vltavy. Jeho středověký význam se odráží v krásně zachovalé architektuře, úzkých uličkách a impozantním hradu, který je zařazen na seznam UNESCO. Pro návštěvníky představuje Český Krumlov jedinečnou kombinaci bohaté historie a nádherného prostředí, které lze nejlépe prozkoumat s naši venkovní únikovkou!

350

Třebíč

okolo 2 hodin

Třebíč

Poznejte Třebíč z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o Třebíči.

350

Zlín

okolo 2 hodin

Zlín

Poznejte Zlín z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o Zlínu.

350

Karviná

okolo 2 hodin

Karviná

Poznejte Karvinou z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Karviné.

350

Hlučínská úniková hra

Hlučín

okolo 2 hodin

Hlučín

Poznejte Hlučín z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Hlučíně.

350

České Budějovice

okolo 2 hodin

České Budějovice

České Budějovice jsou právem označovány za jedno z nejkrásnějších českých měst. Vydejte se poznat tento jihočeský klenot neobvyklým způsobem!

350

Ústí nad Labem

okolo 2 hodin

Ústí nad Labem

Poznejte Ústí nad Labem jedinečným způsobem. Naše hra Vás provede srdcem města, o kterém se toho spoustu dozvíte a ještě u vybraných míst potrápíte mozkovny logickými úkoly.

350

20 minut

Pomoc Ukrajině

Dozvěď se něco o Ukrajině a současně tím pomoz Ukrajincům. Výtěžek poputuje v plné výši obětem války. Hru si můžete zahrát kdykoliv a odkudkoliv.

68

Najdete nás i na sociálních sítích

Zábavné únikové hry v ulicích vašeho města

O společnosti

Základní informace

Nabídka únikovek

Uplatnit poukaz

Žebříčky

Created with React by

Dominik Namyslo

Copyright © 2021 - 2024

cityhry.cz

(version 1.7.1)

Illustrations by

Freepik Storyset