Nabídka únikovek

Venkovní únikové hry se odehrávají v ulicích vybraných měst. Každý úkol jednotlivé hry je tematicky zvolen pro lokalitu, kde se nachází. Každá hra je tedy unikátní a pro hráče přínosná, protože je nejen zábavná, ale i naučná. Hráči po ukončení hry budou obohaceni nejen zajímavostmi navštívených míst, ale nakouknou i pod pokličku historie, přírodních a společenských věd a dalších oborů.

Praha

okolo 2 hodin

Praha

Poznejte známá pražská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Praze.

450

Plzeň

okolo 2 hodin

Plzeň

Poznejte známá plzeňská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Plzni.

350

Olomoucká úniková hra

Olomouc

okolo 2 hodin

Olomouc

Město propleteno úžasnou historii, ale i legendami. To je Olomouc. Prozkoumejte krásy tohoto studentského města pomocí poutavých hlavolamů, hádanek a otázek.

350

Ostravská úniková hra

Ostrava

okolo 2 hodin

Ostrava

Tato venkovní úniková hra Vás provede po těch nejzajímavějších místech centra Ostravy. U vybraných zajímavostí na Vás bude čekat originální úkol, který bude třeba vyřešit, abyste mohli pokračovat ve hře dále. Jediné, co ke hraní potřebujete, je chytrý telefon s mobilními daty.

350

Hradec Králové

okolo 2 hodin

Hradec Králové

Poznejte známá královéhradecká místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Hradci Králové.

350

Brno

okolo 2 hodin

Brno

Poznejte známá brněnská místa z nového úhlu. Připravte se na sérii nejrůznějších šifer a hlavolamů. Prozkoumejte srdce města poutavou venkovní únikovou, díky které se dozvíte mnoho zajímavých faktů nejen o Brně.

450

Pardubice

okolo 2 hodin

Pardubice

Pardubice nabízí hned několik zajímavých míst. Vydejte se je poznat s venkovní únikovkou!

350

Zlín

okolo 2 hodin

Zlín

Zlín není jen jedinečná baťovská architektura. Vydejte se poznat nejvýznamnější místa s venkovní únikovkou.

350

Hlučínská úniková hra

Hlučín

okolo 2 hodin

Hlučín

Prozkoumejte toto historicky rozmanité město poutavou hrou, jež Vám odhalí mnoho zajímavostí s Hlučínem spojených.

350

Mikulov

okolo 2 hodin

Mikulov

Prozkoumejte toto oblíbené město milovníků vína. Díky venkovní únikovce zjistíte mnoho zajímavého nejen o Mikulově.

350

Opavská úniková hra

Opava

okolo 2 hodin

Opava

Opava, kdysi nejvýznamnější město kraje, má stále co nabídnout. Objevte pomocí poutavých hlavolamů, hádanek a otázek nejen krásy tohoto stále velmi důležitého města.

350

Znojmo

okolo 2 hodin

Znojmo

Poznejte poutavou venkovní únikovkou Znojmo. Hra vás provede po nejzajímavějších místech tohoto krásného vinařského města, u kterých na vás budou čekat jedinečné úkoly.

350

Kroměříž

okolo 2 hodin

Kroměříž

Kroměříž byla kdysi centrem Rakouského císařství a není divu, když si uvědomíte kolik nádherných míst město nabízí. Vydejte se s venkovní únikovkou poznat příběh Kroměříže!

350

Třebíč

okolo 2 hodin

Třebíč

Toto druhé největší město Vysočiny nabízí díky své bohaté historii hned několik unikátních míst. Vydejte se s námi prozkoumat město poutavými úkoly.

350

Karviná

okolo 2 hodin

Karviná

PŘEDPRODEJ! Hru bude možno spustit v červenci.

350

200

20 minut

Pomoc Ukrajině

Dozvěď se něco o Ukrajině a současně tím pomoz Ukrajincům. Výtěžek poputuje v plné výši obětem války. Hru si můžete zahrát kdykoliv a odkudkoliv.

68

Brno

okolo hodiny

Špilberk

Zdolejte pevnost a nejrůznější hlavolamy špilaské únikovky, která Vás dovede až na vrchol Špilberku, který byl jednu dobu dokonce hlavním sídlem vládce Svaté říše římské. Nazujte pohodlnou obuv a vydejte se objevit nejrůznější zajímavosti o tomto ikonickém místě.

250

100

Najdete nás i na sociálních sítích

Zábavné únikové hry v ulicích Vašeho města

O společnosti

Základní informace

Nabídka únikovek

Uplatnit poukaz

Žebříčky

Created with React by

Dominik Namyslo

Copyright © 2021 - 2023

cityhry.cz

(version 1.6.2)

Illustrations by

Freepik Storyset